Price: $303.276
Original Price: $1.235.684
| Condition | Refurbished |
| Color | Gray |
| Brand | HP |
| Screen Size Range | 14" - 14.9" |
| Screen Size | 14.0" |
| Screen Resolution | 1366 x 768 |
| CPU Brand | Intel |
| Laptop Type | Chromebooks |
| GPU Memory | 512MB & Under |
| Screen Refresh Rate | 60Hz |
| Touchscreen | No |
| Power Supply | Power Adapter |
| Battery Type | UN 3481 |
| SKU | se260404061492406270492 |
Brand Name: HP
Brand Page: https://m.shein.com.co/Brands/HP-sc-0141748535.html
Quality: 2475930 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.